Στοίχημα: Η πρόταση της ημέρας (1/3)

Από το Ισπανικό πρωτάθλημα η σημερινές μας επιλογές. Έχει ως εξής:

1. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ. Ζωντανή στη μάχη του τίτλου η Μπαρτσελόνα μετά τη νίκη στη Μαδρίτη με την Ατλέτικο. Αναμένεται να συνεχίσει νικηφόρα, καθώς υποδέχεται τη Σπόρτινγκ Χιχόν. 4-6 γκολ (1.81)
  1. ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ. Η Ρεάλ έκανε επική ανατροπή με τη Βιγιαρεάλ, Βρέθηκε με την πλάτη στον τοίχο και έχανε με 2-0 σκορ μέσα σε έξι λεπτά στις αρχές της επανάληψης (50’, 56’), κατάφερε να γυρίσει τον αγώνα στο τελευταίο 25λεπτο. Αναμένουμε εύκολη νίκη της Ρεάλ με πολλά γκολ. Άσσος & over 3.5 (1.70).
  1. ΘΕΛΤΑ-ΕΣΠΑΝΙΟΛ. Σκοράρουν με ευκολία οι δύο ομάδες θα πάμε με το αμφισκόρ. Goal-goal (1.75)