Όλα τα γκολ από το έπος του ΑΙΩΝΑ (video)

H Mπαρτσελόνα πήρε πρόκριση-έπος απέναντι στην Παρί Σεν Ζερμέν, ανατρέποντας το 4-0 του πρώτου αγώνα, όμως οι Παριζιάνοι δικαίως φωνάζουν και ειδικά για το δεύτερο πέναλτι των Καταλανών.

‘Eνα ποδοσφαιρικό θαύμα έγινε στο Καμπ Νου, με την Μπαρτσελόνα να έχει ηττηθεί με 4-0 στο Παρίσι και να ψάχνει το ακατόρθωτο στη ρεβάνς.

Τελικά το απίστευτο έγινε, ακόμη και όταν ο Καβάνι στο 60΄ μείωνε σε 3-1. Η Μπάρτσα ήθελε στα τελευταία 30 λεπτά συν τις καθυστερήσεις άλλα τρία γκολ κι όμως τα έβαλε από το 88΄ μέχρι το πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων!

Η Παρί όμως έχει παράπονα από τη διαιτησία και συγκεκριμένα για τα δύο πέναλτι της Μπάρτσα, όπου ειδικά το δεύτερο του Σουάρες, με το οποίο ο Νεϊμάρ έκανε το 5-1 στο 90΄ ήταν ανύπαρκτο!