Το πρόγραμμα του Μουντιάλ

Δείτε τις ημερομηνίες διαξαγωγής όλων των αγώνων του Μουντιάλ της Ρωσίας και που θα γίνουν.

14 Ιουνίου

Ρωσία – Σαουδική Αραβία (Λουζνίκι, Μόσχα)

15 Ιουνίου

Αίγυπτος – Ουρουγουάη (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
Μαρόκο – Ιράν (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Πορτογαλία – Ισπανία (Φιστ, Σότσι)

16 Ιουνίου

Γαλλία – Αυστραλία (Καζάν Αρένα, Καζάν)
Περού – Δανία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
Αργεντινή – Ισλανδία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)
Κροατία – Νιγηρία (Καλίνινγκραντ Στέντιουμ, Καλίνινγκραντ)

17 Ιουνίου

Κόστα Ρίκα – Σερβία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)
Βραζιλία – Ελβετία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
Γερμανία – Μεξικό (Λουζνίκι, Μόσχα)

18 Ιουνίου

Σουηδία – Ν. Κορέα (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Βέλγιο – Παναμάς (Φιστ, Σότσι)
Τυνησία – Αγγλία (Βολγκογκράντ Αρένα)

19 Ιουνίου

Ρωσία – Αίγυπτος (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Πολωνία – Σενεγάλη (Ακτρίτιε Αρένα, Μόσχα)
Κολομβία – Ιαπωνία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)

20 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
Πορτογαλία – Μαρόκο (Λουζνίκι, Μόσχα)
Ιράν – Ισπανία (Καζάν Αρένα, Καζάν)

21 Ιουνίου

Γαλλία – Περού (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
Δανία – Αυστραλία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)
Αργεντινή – Κροατία (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)

22 Ιουνίου

Νιγηρία – Ισλανδία (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Σερβία – Ελβετία (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)

23 Ιουνίου

Γερμανία – Σουηδία (Φιστ, Σότσι)
Ν. Κορέα – Μεξικό (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
Βέλγιο – Τυνησία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)

24 Ιουνίου

Αγγλία – Παναμάς (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Ιαπωνία – Σενεγάλη (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
Πολωνία – Κολομβία (Καζάν Αρένα, Καζάν)

25 Ιουνίου

Ουρουγουάη – Ρωσία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρ)
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
Ιράν – Πορτογαλία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
Ισπανία – Μαρόκο (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)

26 Ιουνίου

Δανία – Γαλλία (Λουζνίκι, Μόσχα)
Αυστραλία – Περού (Φιστ, Σότσι)
Νιγηρία – Αργεντινή (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
Ισλανδία – Κροατία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)

27 Ιουνίου

Σερβία – Βραζιλία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)
Ελβετία – Κόστα Ρίκα (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
Ν. Κορέα – Γερμανία (Καζάν Αρένα, Καζάν)
Μεξικό – Σουηδία (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)

28 Ιουνίου

Αγγλία – Βέλγιο (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)
Παναμάς – Τυνησία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
Ιαπωνία – Πολωνία (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
Σενεγάλη – Κολομβία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)

Νοκ άουτ

Φάση «16»

30 Ιουνίου – 3 Ιουλίου (Σότσι, Καζάν, Σαμάρα, Ροστόβ, Μόσχα, Νίζνι Νόβγκοροντ, Αγία Πετρούπολη)

Προημιτελικά 6-7 Ιουλίου (Νίζνι Νόβγκοροντ, Καζάν, Σότσι, Σαμάρα)
Ημιτελικά 10-11 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη, Μόσχα)
Μικρός τελικός 14 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη)
Τελικός 15 Ιουλίου (Μόσχα)

Advertisements

Απάντηση