Όλη η δράση του Σαββατοκύριακου

Το μεγάλο ντέρμπι της Αγγλίας που άλλοτε έκρινε πρωταθλήματα μεταξύ Άρσεναλ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ «κλέβει» την παράσταση από το Σαββατοκύριακο,

Το πρόγραμμα των σημαντικότερων πρωταθλημάτων:

Premier League – 15η αγωνιστική

Σάββατο

Τσέλσι – Νιούκαστλ (14:30)

Μπράιτον – Λίβερπουλ (17:00)

Γουότφορντ – Τότεναμ

Έβερτον – Χάντερσφιλντ

Λέστερ – Μπέρνλι

Στόουκ – Σουόνσι

Γουέστ Μπρομ – Κρίσταλ Πάλας

Άρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (19:30)

Κυριακή

Μπόρνμουθ – Σαουθάμπτον (15:30)

Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ (18:00)

Serie A – 14η αγωνιστική

Παρασκευή

Ρόμα – ΣΠΑΛ (19:30)

Νάπολι – Γιουβέντους (21:45)

Σάββατο

Τορίνο – Αταλάντα (21:45)

Κυριακή

Μπενεβέντο – Μίλαν (13:30)

Ίντερ – Κιέβο (16:00)

Φιορεντίνα – Σασουόλο

Μπολόνια – Κάλιαρι

Σαμπντόρια – Λάτσιο (21:45)

Δευτέρα

Κροτόνε – Ουντινέζε (20:00)

Βερόνα – Τζένοα (22:00)

Primera División – 14η αγωνιστική

Παρασκευή

Μάλαγα – Λεβάντε (22:00)

Σάββατο

Μπαρτσελόνα – Θέλτα (14:00)

Ατλέτικο – Ρεάλ Σοθιεδάδ (17:15)

Σεβίλλη – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια (19:30)

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ (21:45)

Κυριακή

Λεγκανές – Βιγιαρεάλ (13:00)

Χετάφε – Βαλένθια (17:15)

Έιμπαρ – Εσπανιόλ (19:30)

Λας Πάλμας – Μπέτις (21:45)

Δευτέρα

Ζιρόνα – Αλαβές (22:00)

Bundesliga – 14η αγωνιστική

Παρασκευή

Φράιμπουργκ – Αμβούργο (21:30)

Σάββατο

Μπάγερν – Ανόβερο (16:30)

Χόφενχαϊμ – Λειψία

Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ

Βέρντερ – Στουτγκάρδη

Μάιντς – Άουγκσμπουργκ

Σάλκε – Κολωνία (19:30)

Κυριακή

Χέρτα – Άιντραχτ Φρανκφούρτης (16:30)

Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ (19:00)

Ligue 1 – 16η αγωνιστική

Παρασκευή

Ντιζόν – Μπορντό (21:45)

Σάββατο

Στρασμπούρ – Παρί Σεν Ζερμέν (18:00)

Μονακό – Ανζέρ (21:00)

Νις – Μες

Λιλ – Τουλούζ

Ρεν – Αμιάν

Τρουά – Γκινγκάμ

Κυριακή

Σεντ Ετιέν – Ναντ (16:00)

Καέν – Λιόν (18:00)

Μονπελιέ – Μαρσέιγ (22:00)

SüperLig – 14η αγωνιστική

Σάββατο

Ακχισάρ Μπελεντίγεσπορ – Μαλάτιασπορ (13:00)

Καράμπιουκσπορ – Γκιόζτεπε (15:30)

Μπεσίκτας – Γαλατάσαράι (18:30)

Κυριακή

Κόνιασπορ – Μπούρσασπορ (13:00)

Γκεντσλέρμπιρλιγί – Σίβασπορ

Ιστανμπούλ Μπασακσεχίρ – Οσμάνλισπορ (15:30)

Φενέρμπαχτσε – Κασίμπασα (18:30)

Δευτέρα

Τράμπζονσπορ – Αντάλιασπορ (19:00)

Αλάνιασπορ – Κάισερισπορ

Primeira Liga – 13η αγωνιστική

Παρασκευή

Σπόρτινγκ – Μπελενένσες (20:15)

Πόρτο – Μπενφίκα (22:30)

Σάββατο

Μορεϊρένσε – Μαρίτιμο (18:00)

Τοντέλα – Ρίο Άβε (20:15)

Σάβες – Μποαβίστα (22:30)

Κυριακή

Φεϊρένσε – Άβες (18:00)

Μπράγκα – Πάσος Φερέιρα (20:00)

Σετούμπαλ – Γκιμαράες (22:15)

Δευτέρα

Εστορίλ – Πορτιμονένσε (22:00)

Eredivisie – 14η αγωνιστική

Παρασκευή

Τσβόλε – Ουτρέχτη (21:00)

Σάββατο

Τβέντε – Άγιαξ (19:30)

Ντεν Χάαχ – Χρόνινχεν

Φέγενοορντ – Φιτέσε (21:45)

Βίλεμ – Χεράκλες

Κυριακή

Φένλο – Άλκμααρ (13:30)

Αϊντχόφεν – Σπάρτα Ρότερνταμ (15:30)

Ρόντα – Χέρενφεν

Μπρέντα – Εξέλσιορ (17:45)

Pro League – 17η αγωνιστική

Παρασκευή

Σαρλερουά – Οστάνδη (21:30)

Σάββατο

Λόκερεν – Άντερλεχτ (19:00)

Κόρτραϊκ – Βάασλαντ-Μπέβερεν (21:00)

Μουσκρόν – Σιντ-Τρούιντεν

Μέχελεν – Γκενκ (21:30)

Κυριακή

Σταντάρ Λιέγης – Άντβερπ (15:30)

Όιπεν – Μπριζ (19:00)

Ζούλτε Βάρεχεμ – Γάνδη (21:00)

Κύπρος – 14η αγωνιστική

Σάββατο

ΑΠΟΕΛ – Ερμής (17:00)

Απόλλων – Πάφος

Αλκή – Εθνικός Άχνας (18:00)

Κυριακή

Άρης – ΑΕΛ (16:00)

Δόξα – Ολυμπιακός (17:00)

Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα (18:00)

Δευτέρα

ΑΕΚ – Ομόνοια (19:00)

Scottish Premier League – 16η αγωνιστική

Σάββατο

Σέλτικ – Μάδεργουελ (17:00)

Χαρτς – Χάμιλτον

Πάρτικ Θισλ – Χιμπέρνιαν

Ρος Κάουντι – Νταντί

Σεντ Τζόνστοουν – Κιλμάρνοκ

Κυριακή

Αμπερντίν – Ρέιντζερς (14:30)

Advertisements

Απάντηση