Όλη η δράση του Σαββατοκύριακου

Φτωχό» σε ντέρμπι, αλλά γεμάτο αγώνες το μενού ου Σαββατοκύριακου, στα κύρια πρωταθλήματα της Ευρώπης.

Το πρόγραμμα των σημαντικότερων πρωταθλημάτων:

Premier League – 18η αγωνιστική

Σάββατο

Λέστερ – Κρίσταλ Πάλας (14:30)

Τσέλσι – Σαουθάμπτον (17:00)

Άρσεναλ – Νιούκαστλ

Στόουκ – Γουέστ Χαμ

Μπράιτον – Μπέρνλι

Γουότφορντ – Χάντερσφιλντ

Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ (19:30)

Κυριακή

Γουέστ Μπρομ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (16:15)

Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ (18:00)

Δευτέρα

Έβερτον – Σουόνσι (22:00)

Primera División – 16η αγωνιστική

Παρασκευή

Σεβίλλη – Λεβάντε (22:00)

Σάββατο

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Σοθιεδάδ (17:15)

Έιμπαρ – Βαλένθια (19:30)

Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές (21:45)

Κυριακή

Ζιρόνα – Χετάφε (13:00)

Θέλτα – Βιγιαρεάλ (17:15)

Λας Πάλμας – Εσπανιόλ (19:30)

Μπαρτσελόνα – Λα Κορούνια (21:45)

Δευτέρα

Λεγανές – Ρεάλ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μάλαγα – Μπέτις (22:00)

Serie A – 17η αγωνιστική

Σάββατο

Ίντερ – Ουντινέζε (16:00)

Τορίνο – Νάπολι (19:00)

Ρόμα – Κάλιαρι (21:45)

Κυριακή

Βερόνα – Μίλαν (13:30)

Μπολόνια – Γιουβέντους (16:00)

Φιορεντίνα – Τζένοα

Κροτόντε – Κιέβο

Σαμπντόρια – Σασουόλο

Μπενεβέντο – ΣΠΑΛ (19:00)

Αταλάντα – Λάτσιο (21:45)

Bundesliga – 17η αγωνιστική

Παρασκευή

Γκλάντμπαχ – Αμβούργο (21:30)

Σάββατο

Στουτγκάρδη – Μπάγερν (16:30)

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Σάλκε

Βέρντερ – Μάιντς

Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ

Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ (19:30)

Κυριακή

Ανόβερο – Λεβερκούζεν (16:30)

Λειψία – Χέρτα (19:00)

Ligue 1 – 18η αγωνιστική

Παρασκευή

Σεντ Ετιέν – Μονακό (21:45)

Σάββατο

Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν (18:00)

Ντιζόν – Λιλ (21:00)

Μονπελιέ – Μες

Καέν – Γκινγκάμ

Στρασμπούρ – Τουλούζ

Τρουά – Αμιάν

Κυριακή

Ναντ – Ανζέρ (16:00)

Νις – Μπορντό (18:00)

Λιόν – Μαρσέιγ (22:00)

Eredivisie – 17η αγωνιστική

Σάββατο

Χέρενφεν – Μπρέντα (19:30)

Βίλεμ – Τσβόλε

Αϊντχόφεν – Ντεν Χάαχ (20:45)

Τβέντε – Φιτέσε (21:45)

Ρόντα – Φένλο

Κυριακή

Σπάρτα – Φέγενοορντ (13:30)

Άλκμααρ – Άγιαξ (15:30)

Ουτρέχτη – Χεράκλες

Εξέλσιορ – Χρόνινχεν (17:45)

SüperLig – 16η αγωνιστική

Σάββατο

Γκεντσλέρμπιρλιγί – Κασίμπασα (13:00)

Αλάνιασπορ – Σίβασπορ (15:30)

Τράμπζονσπορ – Μπούρσασπορ (18:30)

Κυριακή

Ιστανμπούλ Μπασακσεχίρ – Αντάλιασπορ (13:00)

Ακχισάρ Μπελεντίγεσπορ – Κάισερισπορ

Μαλάτιασπορ – Γαλατάσαράι (15:30)

Μπεσίκτας – Οσμάνλισπορ (18:30)

Δευτέρα

Φενέρμπαχτσε – Καράμπιουκσπορ (19:00)

Γκιόζτεπε – Κόνιασπορ

Primeira Liga – 15η αγωνιστική

Παρασκευή

Πάσος Φερέιρα – Μποαβίστα (22:30)

Σάββατο

Φειρένσε – Σετούμπαλ (18:00)

Εστορίλ – Άβες (20:15)

Μπράγκα – Μπελενένσες (22:30)

Κυριακή

Σάβες – Ρίο Άβε (18:00)

Σπόρτινγκ – Πορτιμονένσε (20:00)

Τοντέλα – Μπενφίκα (22:15)

Δευτέρα

Μορεϊρένσε – Γκιμαράες (21:00)

Πόρτο – Μαρίτιμο (23:00)

Pro League – 19η αγωνιστική

Παρασκευή

Μουσκρόν – Οστάνδη (21:30)

Σάββατο

Σταντάρ Λιέγης – Γάνδη (19:00)

Κόρτραϊκ – Μέχελεν (21:00)

Όιπεν – Σιντ Τρούιντεν (21:00)

Λόκερεν – Βάασλαντ-Μπέβερεν (21:30)

Κυριακή

Μπριζ – Άντερλεχτ (15:30)

Σαρλερουά – Γκενκ (19:00)

Ζούλτε Βάρχεμ – Άντβερπ (21:00)

Κύπρος – 16η αγωνιστική

Σάββατο

Άρης – Ανόρθωση (16:00)

Εθνικός Άχνας – Ομόνοια (17:00)

ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα (19:00)

Κυριακή

Απόλλων – Ολυμπιακός (16:00)

Δόξα – ΑΕΛ (17:00)

ΑΕΚ – Ερμής (18:00)

Δευτέρα

Αλκή – Πάφος (19:00)

Scottish Premier League – 19η αγωνιστική

Σάββατο

Αμπερντίν – Χιμπέρνιαν (14:30)

Ρέιντζερς – Σεντ Τζόνστοουν (17:00)

Νταντί – Πάρτικ Θισλ

Χάμιλτον – Ρος Κάουντι

Κιλμάρνοκ – Μάδεργουελ

Κυριακή

Χαρτς – Σέλτικ (14:30)

Advertisements

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.